Ubytování v Kanevskaya

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Kanevskaya. Najděte si jeden z penziony přímo ve městě, nebo i v okolí Kanevskaya, kde najdeme města Trud, Leningradskaya, Leninskiy, Timashevsk a Yasenskaya Pereprava.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Guest House Nes 

Foto: Guest House Nes
Pokojů: 10
Hodnocení hostů
86 %

Guest House Nes is situated in Kanevskaya and has barbecue facilities and a bar. The accommodation provides a 24-hour front desk.


2. Hotel Kolos 

Pokojů: 7
Hodnocení hostů
79 %

Hotel Kolos features rooms in Kanevskaya. Free WiFi is available. At the inn, each room comes with a desk and a TV. Featuring a private bathroom, some units at Hotel Kolos also feature a balcony. At the accommodation, all rooms have a seating area.


3. 7 Пятниц 

Pokojů: 8
Hodnocení hostů
95 %

7 Пятниц features air-conditioned rooms in Kanevskaya. Among the various facilities of this property are a terrace and a bar. Free WiFi is available. At the inn, rooms come with a desk and a flat-screen TV.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: